Hakkımızda

Zorlu Digital Plaza, 2004 yılında Kuzey Kıbrıs Lefkoşa'da açıldı.
Firmamız, tüketici elektroniğinin geldiği en son noktada, en ileri ve güncel teknolojileri müşterilerine sunmaktadır. Zorlu Digital Plaza, K.K.T.C. pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden birçok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.
Zorlu Digital Plaza, Tüketici Elektroniği ve Bilişim Teknolojileri sektöründe lider birçok markayı çatısı altında barındıran Zorlu Enterprises Ltd.(www.zorludigitalplaza.com) bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Zorlu Digital Plaza, Tüketici Elektroniği ve servisi kategorisinde K.K.T.C. pazarının tartışmasız lideridir. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi; yeni servislerin yaratılması, lokalleştirîlmesi ve pazarlama teknikleri konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki kabiliyetleri firmayı sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir.

Zorlu Digital Plaza, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Özellikle, Firmamız sağladığı satış sonrası destek hizmeti, zengin ve güncel teknolojik donanımları ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Firma 10.000'in üzerinde farklı stoğu bünyesinde barındırmakta, yönetmekte ve pazarlama ağı vasıtasıyla bunları kullanıcılarına sunmaktadır.
Vizyonumuz, Verdiğimiz tüm hizmetlerde en iyisi olmaya devam ederek yurt çapında örnek şirket olmak.
Misyonumuz, ithal ettiğimiz ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Şirketimizin Mil taşları:
2004 yılında Lefkoşa şubesini açtı.
Şirketimiz 2004 ilk iş olarak HD Ready çözünürlüklü markalı Plazma ve Lcd Televizyonları ithal ederek tüplü ve projeksiyon televizyon devrine son vermiştir.
2005 yılında DAÜ yanında Magosa şubesini açtı.
2006 yılında ilk markalı Full Hd çözünürlüklü Lcd tv serisini ithal etti.
2007 yılında över size - büyük ekranlı Lcd tv serîsini ithal etti.
2008 yılında ilk Led Tv'yi ithal etti.
2010 yılında ilk 3D Tv'yi adamıza rakiplerinden aylar önce ithal etmeyi başardı.
2010 yılında Girne şubesini hizmete açtı.
2011 yılında Smart arayüzlü televizyonları ezici bir farkla yine aylar öncesinden dünya ile aynı anda müşterilerine sundu.

Adres Bilgileri

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Zorlu Digital Plaza
Adres
Ecevit Caddesi, Colony Hotel Yanı
Girne

Telefon
+90 (392) 815 2488

Fax
+90 (392) 815 2489
İletişim Formu.