Hakkımızda

Wenge, Türkiye patentli bir firma. Yaklaşık olarak 14 farklı ülkeden avize, abajur ve aksesuar temin ediyorlar. Wenge’yi diğer aksesuar firmalarından ayıran en büyük özellik de bu sanırım. Tek bir firmadan ürün temini yapmadıkları için ürün gamı da bu doğrultuda geniş oluyor. Mağazamızda avize, abajur, ayna, tablo, çerçeve, saat, dekoratif objeler gibi ürünler yer alıyor.
Bu Mağazayı açmamızdaki en önemli neden mobilya mağazamız olan Demirbağ için sürekli bir aksesuar temin etme sıkıntısı yaşamamamızdı. Ayrıca kız kardeşim ve iç mimar olan Umut Demirbağ’ın mağazamız için Türkiye Wenge Home’dan seçip getirdiği pek çok ürün büyük talep görüyordu. Müşterilerimiz bu aksesuarları satın aldıkları koltuk ya da yemek odası takımlarıyla bir bütün olarak alma şansına sahip olmak istiyorlardı. Dolayısıyla biz de müşterilerimizden gelen bu talep doğrultusunda ülkemizde eksikliği bulunduğuna da inandığımız aksesuar mağazamızı açmaya karar verdik.
Wenge Home özellikle tasarım ağırlıklı aksesuarlar ve avizeler barındırdığı için özellikle iç mimarlarımız ve farklı aksesuarlar arayan kişiler tarafından tercih gören bir marka. Fakat Türkiye satış fiyatları ile hizmet veren bir mağaza olduğu için açıkça her kesimden kişiye hitap ediyoruz. Modern, klasik ve avangard, tüm ürün çeşitlerinden bünyemizde barındırdığımız için 7’den 70’e herkes mağazamızda kendisine uygun bir ürün bulabilir. Özellikle de hediyelik eşya anlamında vintage gruplarımızda iddialıyız. Vintage ürünlerimiz arasında klasik araba ve motosiklet figürleri, eski fotoğraf makineleri var.

Adres Bilgileri

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Wenge Home
Adres
Doktor Fazıl Küçük Bulvarı
Fuar Alanı Karşısı - Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 223 8251
İletişim Formu.