Hakkımızda

United Colors of Benetton, genç ve dinamik çizgisiyle 120 ülkede kadın ve erkek giyiminde önde gelen markalar arasında yer alıyor. Özellikle çarpıcı renk yelpazesi, dünya modasını takip eden tasarımları, triko ve spor görüntüsüyle tanınan United Colors of Benetton’un felsefesi, dünyanın her yerinde tüketicilerin gereksinimlerini karşılayacak çeşitlilikte ürünler sunmaktır. Koleksiyonda hazır giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, çanta, parfüm, saat, güneş gözlüğü ve bavul da bulunuyor.

Benetton, renklerini bebek ve çocuklara 012 koleksiyonuyla yansıtıyor. Benetton’un büyükler için tasarladığı koleksiyonun “minyatürü” görünümündeki 012 ürünleri arasında, yeni doğan bebekler için “New Born” koleksiyonu ve çocuklar için şık kombineler yer alıyor.
Sisley: 1968 yılında Paris’te bir jeans markası olarak doğan Sisley, 1974 yılında Benetton Group’a katıldı. Sıradışı bir tasarım anlayışını benimseyen marka, sofistike modelleri ve yaratıcı söylemleriyle farklı olmak isteyenlere sesleniyor.

Genç moda takipçilerine hitap eden Sisley Young koleksiyonu ise 8-12 yaş grubu için son moda tasarımlar sunuyor. Dünyanın dört bir yanından esintiler taşıyan kıyafet ve aksesuvarlar, özgürlüğüne düşkün kız ve erkekler için, her sezon belirgin bir tarz yaratıyor.

Adres Bilgileri

View United Colors Of Benetton in a larger map
Adres
Mehmet Akif Cad. No:98/A Dereboyu/Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 228 8011
İletişim Formu.