Hakkımızda

Gazi Üniversitesi Eczacilik Fakültesi 2001 mezunu olan Eczacı İsmet Tufan direktörlügünde 2 deneyimli eczacı kalfası ve 1 estetisyen ile müşteri memnuniyeti ve güleryüzü temel ilke edinmiş eczanemizde geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Zengin ilaç çeşidi, Sporcu ürünleri, Vitamin çeşitleri, Dermokozmetik ürünleri ve dokuz senelik tecrübemiz ile müşterilerimizin hertürlü ihtiyaçlarina cevap bulabilecekleri bir eczaneyiz. yepyeni bir eczane konsepti TUFAN ECZANESI ile size artık çok yakın.

Eczanemiz Pazartesi`den Cumartesi’ye 8:00-20:00 saatleri arasında kesintisiz açıktır. Dilediğinizde ev ve iş yerlerine servis imkanımız ve mobil posumuz mevcuttur. Her konuyu güvenle danışabileceğiniz online ve telofon ile danışmalık hizmeti veriyoruz. Eczanemizde KKTBK, SSK, Anadolu Sigorta ve İş Bankası reçeleri yapılmaktadır Uzman estetisyenimiz gözetiminde özel bakım odamızda ücretsiz cilt ve saç analizi yapıyoruz.

Diyabet hastası eczane üyelerimize ücretsiz periodik kan şekeri ölçümü yapıyoruz. Her an hastalarımız ile ilgili istenilen bilgilere ulaşabilen bilgisayar ve yazılım desteğimiz mevcuttur.. Aşılarımız otomatık jenerator güvencesiyle soğuk zincir kırılmadan saklanmaktadır.
Eczacı İsmet Tufan
www.tufaneczanesi.com

Adres Bilgileri

View Tufan Eczanesi in a larger map
Adres
Lefkoşa-Mağusa Anayolu 10.km
Demirhan / Lefkoşa KKTC

Telefon
+90 (392) 232 4815
İletişim Formu.