Hakkımızda

Ülkemizde bijuteri ve gümüş sektörünün önemli isimlerinden Şık Prenses Metropol bölgesinde açmış olduğu yeni yerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Firmada her kesime ve her tarza uygun modelleri bir arada bulabilirsiniz.
Zümrüt, Yakut, Safir gibi birçok değerli taşla süslenmiş olan takıların arasında, geçtiğimiz sezona damgasını vuran Hürrem Sultan yüzüğünün yanı sıra, otantik desenleri üzerinde taşıyan muhteşem gümüş takımlar da sizleri bekliyor. Doğal taşlar demişken yarı değerli taş olan; Akik (agat), akuamarin, amazonit ,ametist (mor yakut), aragonit, ay taşı, azurit, elmas florit, granat, hematit, inci, jasper, kalsedon, kantaşı, krizikol, krizopras, kristal kuvars , dumanlı kuvars, labrodit, lapis lazuli, malakit, mercan obsidyen, oniks, opal, pirit, safir, sedef, selenit, sitrin, sodalit,- topaz, turkuaz, yakut, yeşim, zeberced, zirkon, zümrüt taşlarını kolye, küpe, bileklik olarak bulabileceğiniz Şık Prenses’te aynı zamanda evinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz saat, biblo, lamba gibi doğal taşlardan yapılmış ürünleri de bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra doğal taşların en nadide parçaları da Şık Prenses’te yer almaktadır.
Şık Prenses mağazalarının sahibi Aysel Hanım; zevkiyle bir araya getirdiği özel koleksiyonları sayesinde 20 yıl önce açmış olduğu küçük bir dükkandan bu günlere kadar gelmiştir. Şık Prenses mağazaları siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendini yeniliyor.

Adres Bilgileri

View Şık Prenses in a larger map
Adres
Şehit Kemal Ünal Sokak
Metropol Yolu
Taşkınköy / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 225 5081

Fax
+90 (392) 227 5267
İletişim Formu.