Hakkımızda

Shine bu devamlılığını, dünyanın önde gelen birçok seçkin markasına bağlıyor.Gözlük, saat ve takıda moda dünyasında prestij sahibi olmuş ve markalaşmış bu isimlerin arasında yer alan Tom Ford son zamanlarında en hızlı yükselişini sergileyen ve ayrıca Kuzey Kıbrıs'ın tek yetkili bayisi olarak Shine'da devam özelliğini korumaktadır. Yine aynı şekilde şıklık ve zerafet kelimelerini içlerinde barındırıp ürünlerine yansıtan ve popülaritelerini oluşturan markaların başında gelen isimler ise ; Roberto Cavalli, Chopard, Versace, Dolce & Gabbana, Prada, Dsquared, RayBan, Police, Guess, Burberry ve Swarovski gibi moda markalarının gözlüklerini görmekteyiz.

Gözlükte durum böyleyken, saatte de marka ve kalitenin devamını açık bir şekilde görmekteyiz. Gözlükte olduğu gibi saatlerde de, Emporio Armani, Guess, Guess Collection, Cerruti, Burberry, Diesel, Michael Kors, DKNY, Hugo Boss gibi isimlerde de moda dünyasının zengin tasarımlarını görmekteyiz.

Gözlük, saat denildiğinde aksesuarın devamını oluşturan takıları da unutmamak gerekir.Takılarda da kalitenin ve farklı tasarımların öne çıktığı markaların başında ise; Emporio Armani , DKNY, Diesel, GC, Guess ve Fossil gelmektedir...

Adres Bilgileri

View Shine Optik in a larger map
Adres
Mehmet Akif Cad.
Mustafa Derviş Apartmanı
111/F Dereboyu / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 228 2087

Fax
+90 (392) 227 9630
İletişim Formu.