Hakkımızda

SAĞLIKLI BESLENME VE KİLO KONTROL MERKEZİ DİYETİSYEN MÜRÜDE MUSİOĞLU BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP DİYABET DİYETİSYENLİĞİ, ÇOCUK BESLENMESİ, YETİŞKİN HASTALIKLARINDA BESLENME KONULARINDA UZMANLAŞMIŞTIR. KATILDIĞI KONGRELER VE SERTİFİKALAR:
1. I. ULUSAL YAŞAM SEMPOZYUMU (İSTANBUL)
2. HACETTEPE MEZUNİYET SONRASI EĞİTİM KURSLARI (ANKARA)
3. 7. ULUSLARASI BESLENME VE DİYETETİK KONGRESİ
4. 8. ULUSLARARASI BESLENME VE DİYETETİK KONGRESİ (ANTALYA)
5. BESİN VE İLAÇ ETKİLEŞİMİ (KIBRIS)
6. DİYABET DİYETİSYENLİĞİ KURSU (ANTALYA)

MERKEZİMİZ 12 MART 2012 TARİHİNDE FAALİYETE AÇILMIŞTIR. HEDEFİMİZ KİŞİLERE SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIKLARI KAZANDIRARAK KİLO VERDİRMEKTİR. SAĞLIKLI BESLENMEYİ YAŞAM TARZI HALİNDE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ. SİZİN YAŞAM TARZINIZA UYGUN ŞEKİLDE ZAYIFLAMANIZI SAĞLIYORUZ.

HİZMETLERİMİZ:
-MAXUVİBE
-KAVİTASYON
-LENF DRANAJ
- MAXUVİBE

HAFTANİN 2-3 GUNU 15 DAKİKANİZİ AYİRARAK MAXUVİBE İLE YAZA FORMDA GİREBİLİRSİNİZ
• SELÜLİTLERİ AZALTIR,
• VÜCUDU SIKILAŞTIRIR,
• YAĞ YAKIMINA YARDIMCI OLUR,
• VÜCUT DAYANIKLILIĞINI ARTTIRIR,
• KASLARI GÜÇLENDİRİR,
• VÜCUT DENGESİNİ GELİŞTİRİR,
• KAN DOLAŞIMINI ARTTIRIR,
• VARİSLERİ ENGELLER, GELİŞİMİNİ ÖNLER.

NEDEN MAXUVİBE?

VÜCUDUN BELLİ BAZI BÖLGELERİNDE BİRİKEN YAĞLARLA MÜCADELE ETMEK, ORADA BULUNAN KASLARI DA HAREKETE GEÇİREREK, OKSİJEN YAKMALARINI SAĞLAYIP METABOLİZMAYI BİR MİKTAR HIZLANDIRARAK DAHA KOLAY OLMAKTADIR. İŞTE BU NOKTADA KARŞIMIZA ÇALIŞAN KADININ AKTİVİTEYE AYIRACAĞI ZAMANI OLMAMASI ÇIKMAKTADIR. SPOR SALONUNDA EN AZ 2 SAAT ZAMAN GEÇİRMESİ GEREKMEKTEDİR.(ULAŞIM,HAZIRLANMA, DUŞ GİBİ…) MAXUVİBE TEKNOLOJİSİ BU ZAMAN KAYBINI AZA İNDİRECEK, UYGULAMAYI KOLAYLAŞTIRACAK BİR ALTERNATİF OLARAK PLANLANMIŞTIR. DAKİKADA 1800 SIÇRAMAYA EŞİT KASLARI ÇALIŞTIRAN BİR TİTREŞİM PLATFORMUDUR. 6 ÇEŞİT HAREKET YAPILMAKTA VE 15 DAKİKA SÜRMEKTEDİR. SPOR SALONUNDA KASLARIN %45`İ ÇALIŞTIRILABİLİRKEN ,MAXUVİBE` TE İSE %95`E KADAR ÇIKABİLMEKTEDİR.

KAVİTASYON NEDİR?

KAVİTASYON CİLDİN DIŞ YÜZEYİNE UYGULANAN YOĞUN SES DALGALARININ YAĞ DOKUSUNDAKİ HÜCRE SIVISINDA ANİ VE YÜKSEK BASINÇ DEĞİŞİKLİKLERİNE DAYANANAN BİR YÖNTEMDİR. BU ETKİ YAĞ HÜCRE DUVARLARINI TAHRİP EDEREK, YAPISINI BOZAR. DOKUDAKİ YAĞ HÜCRELERİ VE AÇIĞA ÇIKAN YAĞ ASİTLERİ PARÇALANARAK, LENF YOLLARI İLE UZAKLAŞTIRILMAYA ÇALŞILIR. YAKLAŞIK BİR HAFTA ARALIKLARLA UYGULANAN KAVİTASYON GÜVENLİ VE AĞRISIZ BİR YÖNTEMDİR.


KAVİTASYON FAYDALARI :

-İLK SEANSTAN 2-8 CM ARASI İNCELME GARANTİLİ
-SELÜLİTLERİ AZALTIR
-SIKILAŞTIRIR.
-YAĞ HÜCRELERİNİ KÜÇÜLTÜR
-ZAYIFLAMAYA YARDIMCI OLUR.
-CİHAZ UYGULAMASI BÖLGESEL YAĞ BİRİKİMLERİNİ AZALTMAK VE VÜCUDU YENİDEN ŞEKİLLENDİRMEYİ İÇERMEKTEDİR. OLUŞTURDUĞU ULTRASON DALGALARI YAĞ HÜCRE ZARLARINI PARÇALAMAKTA VE AÇIĞA ÇIKAN YAĞ DA VÜCUTTAN ATILMAK ÜZERE KAN VE LENF YOLUYLA BÖLGEDEN UZAKLAŞTIRILMAKTADIR.
KAVİTASYON İLE GÖZLE GÖRÜLEBİLEN İYİ SONUÇLAR ELDE ETMEK İÇİN 6-10 SEANS UYGULAMA YAPILMAKTADIR. HER SEANS 30 DK SÜRMEKTEDİR. KAVİTASYON SEANSLARI HAFTADA 1 UYGULANMAKTADIR. KAVİTASYON KURTULMAK İSTENİLEN, BEL, KARIN, GÖBEK, KOL, KALÇA VE SIRTTAKİ ÇÖZÜLEMEYEN DEPO YAĞLARI PARÇALAYIP, YERLEŞMİŞ BÖLGESEL YAĞLARI ÖNCELİKLE ERİTMEK, SELÜLİTLİ BÖLGELERİN GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTMASINA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA KULLANILAN GÜÇLÜ BİR SİSTEMDİR. KAVİTASYON MAKİNENSİNİN BİR DİĞER ÖZELLİĞİ DE AYARI DEĞİŞTİRİLEREK GÜÇLÜ ULTRASON DALGALARI AYNI ZAMANDA CİLT SIKILAŞTIRMASI İÇİN FAYDA SAĞLAMAKTADIR. LENF DRANAJ YÖNTEMİ LENF BÖLGESİNDE OLUŞMUŞ TIKANIKLIKLARI BLOKE ETMEYİ HEDEFLER. BU YÖNTEMLE LENF SIVISININ NORMAL AKIŞI SAĞLANIR. UYGUN DİYET SONRASI VÜCUTTA OLUŞAN SARKMALARI ENGELLER VE SIKILAŞTIRIR. VÜCUTTA OLUŞAN TOKSİNLERİN ATILMASINDA ETKİLİDİR. LENFATİK DRANAJ YÖNTEMİ İLE LENFATİK SIVININ TEMİZLENMESİ VE AKIMININ HIZLANMASINI SAĞLAMAK MÜMKÜNDÜR. BU YÖNTEM AYNI ZAMANDA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENMESİ İÇİN DE ETKİLİDİR.
-6 SEANSTA SELÜLİTLERDE AZALMA
-ÖDEM VE TOKSİNLERİN ATIMINA YARDIMCI OLUR
-GEBELİK VE AMELİYAT SONRASI OLUŞAN ŞİŞKİNLİKLERİN AZALMASINI SAĞLAR
-VERDİĞİ YÜKSEK BASINÇ VE MASAJ İLE SIKILAŞTIRIR
-ZAYIFLAMA SONRASI OLUŞABİLECEK SARKMALARI ÖNLER.

Adres Bilgileri
Adres
Evren Paşa Cad.
Günayel Apt. (Gönyeli Belediyesi Yolu Üzeri)
Yenikent / Gönyeli

Telefon
+90 (392) 223 8607
+90 (548) 887 1087
İletişim Formu.