Hakkımızda

PİASSA ; kendine ait tarzın bir gün dünya moda sahnesindeki yeri alacağından emin olan, sanatsal tasarımlarla kendi ruhunu ifade eden, bir tasarım merkezidir. PİASSA , erkek hazır giyim sektöründeki 6 yıllık deneyimiyle PLUSNİNETY markasını KIBRIS da bu sektöre kazandırmıştır. Bu tecrübenin bir ürünü olan PLUSNİNETY markası devamlı kalite standartlarını geliştirerek , alanında profesyonel kadrosunu oluşturarak , sektörde hiç uygulanmayan ; sezonda 10 yılda 20 farklı kolleksiyon üretimi yapmaktadır.

Kendine ait tarzının benimsenmesiyle ve her geçen gün artan yoğun ilgi ve talepleri karşılamak için Lefkoşa ve Mağusada olmak üzere 2 mağzasıyla özenle ve gizlilik içersinde hiç durmaksızın çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir. Sayısız ünlünün günlük ve sahne yaşantılarında tercihi olan PİASSA , bu sanatçılarla gerçekleştirdiği uzun soluklu projelerle de kendinden söz ettirmektedir.
Bir erkeğin her anını düşünerek detaylandırılmış , her türlü tekstil ürününe kendine has çizgileriyle koleksiyonlarında yer veren PİASSA kendine has çizgisiyle giyinmenin sadece örtünmek olmadığını bunun bir ifade şekli olduğunu göstererek kendi felsefesiyle de tescillemiştir.

Adres Bilgileri

View Piassa in a larger map
Adres
Mehmet Akif Caddesi
Akay 7 Apt. No:3
Dereboyu / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 229 2936
+90 (533) 862 4643
İletişim Formu.