Hakkımızda

Özel Fırsat!!! Panço MOR KART üyesi olanlara inanılmaz oranlara varan indirimler ve kampanyalar sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken Mor kart üyeliği için isminizi yazdırmak ve anında indirimlerden yararlanmak.
Panço Türkiye'nin en büyük çocuk giyim üreticisi, toptancısı ve perakendecisidir. Kendi yarattığı modelleri ve uluslararası çizgi film karakterlerinin lisans hakları ile yarattığı çocuk giyim modası Türkiye'nin çocuk giyim trendlerini belirler.

Yonca Çeliker de aile şirketleri ÇELİKER TRADİNG LTD. vasıtası ile İstanbul Panço'nun 22 yıllık bayisidir. 1986 yılından beri devam eden ve Lefkoşa'da bir mağaza ile başlayan bu iş birliği zaman içinde Lefkoşa, Girne ve Mağusa'da olmak üzere 3 Panço Mağazası ve çok sağlam dostluklar olarak gelişmiştir.

Panço İstanbul tarafından yaratılan kız-erkek çocuk ve bebe çocuk giyim eşyaları ve ayakkabı yanında çizgi film karakterlerinin, oyuncak, saat çanta, yastık takı-toka ve benzeri her çeşit ürünü de artık Panço Çocuk giyim mağazalarında satılmaktadır.

Panço Kıbrıs ailesinin en büyük keyfi mutlu çocuklar görmektir.

Adres Bilgileri

View Panço in a larger map
Adres
Şehit Kemal Ünal Sokak
Metropol Yolu
Taşkınköy / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 225 3974

Fax
+90 (392) 228 2702
İletişim Formu.