Evimdevitrin.com Nasıl Çalışır ?

Evimdevitrin , kullanıcılarının kullanımlarını en baside indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu doğrultuda 5 ana kategöri altındaki firmaların, kendilerini öne çıkartıp ürünlerinin ve hizmetlerinin tanıtılmasını sağlamaktadır.

Moda - Giyim - Aksesuar, Mobilya - Ev Tekstili, Elektronik - Beyaz Eşya kategorileri altında, Evimdevitrin üyesi olacak firma ile gereken anlaşma yapıldıktan sonra, gereken tek şey görüntülenmek istenilen ürünleri teknik ekibimize belirtmek olacaktır. Ürünlerinizin dijital ortam için fotoğraflarının çekilmesi, gereken tasarımların yapılıp Evimdevitrin'e aktarılması, tamamen tarafımızca yapılacaktır. Her şirket için görüntülenecek ürün sayısı en az 1 , en fazla 12 olmaktadır. Bunun amacı firmanızdaki sıradan ürünlerin görüntülenmesi değil, sadece özel veya kampanyadaki ürünlerin görüntülenmesini sağlamaktır. Ürünleriniz, teknik ekibimiz tarafından her 30 günde 1 kez olmak üzere düzenli olarak güncellenecek ve güncellenecek ürün sayısı 12'yi aşmayacaktır. Böylelikle firmamız tarafından tanıtılan ürünler ve kampanyalar sürekli güncel olarak yayınlanacaktır.

Restoran - Cafe - Bar , Sağlık - Bakım - Güzellik kategorileri gibi, sadece hizmet veya hizmetle birlikte ürün satan firmalar için, Evimdevitrin size firmanızı tanıtmanız için özel bir bölüm ayıracaktır.

Evimdevitrin üyesi olduktan sonra ayrıcalıklarınız sadece kampanyalı ve fırsat ürünlerinizi sergilemekle sınırlı kalmayacaktır. Evimdevitrin.com çatısı altında sizin için tasarladığımız, firmanıza özel küçük bir web sayfası tamamen ücretsiz olarak hediyemiz olacaktır. Bu sayfaya eklenecek ürünler, bilgiler ve materyaller de tamamen tarafımızda sizi hiçbir zahmete sokmadan ücretsiz olarak eklenecekdir. Bu sayfada ürünlerinizin görüntülenmesi, firmanızı tanıtacak yazı sayfası ve sadece firmanıza özel iletişim formuna sahip olacaksınız. Böylece müşterileriniz, firmanız ve ürünleriniz hakkında görüş ve isteklerini bu iletişim form aracılığı ile doğrudan firmanıza iletebilecektir. Dünyada hiçbiryerde bulunmayan bu fırsatlardan yararlanmak için bizi aramanız veya mesaj bırakmanız yeterli.

Bize Katılın!

Formu Doldurun Sizi Arayalım