Kullanım Koşulları

Evimdevitrin kullanıcıları (''Web Sitesi'') üye olurken ve web sitesini kullanırken aşağıdaki tüm koşulları kabul etmiş sayılacaktır.
  • Web Sitesi, kullanıcılarla illgili olarak kullanıcının verdiği bilgileri kullanırken ve bu bilgilerle işlem yaparken, veri gizliliği ile ilgili yasalara uygun davranır.
  • Web Sitesi, sunduğu içerik, ve hizmetler için kullanıcılarından ücret talep etmez. Ücret talebi, sadece Web sitesi çatısı altında sergilenen firmalar için geçerli olup tüm yasal kurallara uygun olarak yapılmaktadır.
  • Web Sitesindeki hiçbir yazı, resim veya materyal kısmen ve/veya tamamen izin almaksızın ya da kaynak gösterilmeden başka bir sitede yayınlama , kitapta veya dergide yayınlama, her türlü dijital ortam gibi yerlerde kullanılamaz. Aksi tespit edildiği zaman gereken yasal yaptırımlar yapılacaktır.
  • Web Sitesinde bulunan bilgiler, yazılımlar, resimler, içerikler ve Web Sitesinin tasarımı, renk kombinasyonları, buton tasarımları ve diğer grafik elemanlarının hakları Web Sitesi, destekleyicileri ve/veya içerik partnerlerine aittir. Bu içeriklerin hak sahiplerinden izinsiz alınması, kopyalanması, yayınlanması yasaktır.
  • Web Sitesi, anlaşmalı firmalara ait üçüncü parti web adreslerine bağlantılar verebilir. Bu bağlantılardan herhangi birisinin yasadışı bir içerik içermesi , Web Sitesinin (Evimdevitrin.com) bu bağlantıdaki içeriği desteklediği anlamına gelmez. Kullanıcı, Web Sitesinin bu bağlantılarda çıkan herhangi bir içerikle bir ilgisi olmadığını kabul eder.
  • Web Sitemizin 7/24 kesintisiz sunumda olmak gibi bir garantisi yoktur. Site yönetimi sitenin bakımı, teknik sorunları gibi durumlar için yayından çekme hakkını saklı tutar.
  • Web Sitesi, kullanıcıya haber vermeksizin bir hizmeti değiştirebilir, hizmete son verebilir. Buna bağlı olarak kullanıcılarına her girişte kullanım koşulları sayfasını kontrol etmelerini tavsiye etmektedir.
  • Yasal koşullar veya diğer herhangi sorun ya da sorularınız için iletişim kısmından yönetime ulaşabilirsiniz.

Formu Doldurun Sizi Arayalım