Hakkımızda

Kalite başkaları için bir sözcük bizim için bir gelenek ilkemizden yola çıkarak 2005 yılında ISO 9001-2000 KALİTE BELGEMİZİ alarak K.K.T.C ilk kalitesi tescillenen mobilya firması olma ayrıcalığını yaşamış bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en yeniyi sunmak için mobilya firmamızın yanında 2007 yılında Demirbağ Home Electronic mağazamızı ardından da 2008 yılında Tek aksesuar mobilya ve mutfak aksesuarları mağazamızı hizmete sunmuş bulunmaktayız. 2011 yılında WENGE HOME aydınlatma ve aksesuar mağazamız ile siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır .14 farklı ülkeden birbirinden seçkin ve farklı obje, tablo, ayna, saat ve dekoratif aydınlatma seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Amaç sizlere her zaman kaliteli, fonksiyonel, şık ve günümüz modasına uyumlu ürünler getirerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Demirbağ Möble Ltd. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin en eski sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. 1985 yılında Sabri Demirbağ tarafından kurulmuş olan ilk fabrika Lefkoşa da, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçmiştir.

Fabrika yanında kurulan show room aracılığı ile KKTC halkına ahşap mobilya, mutfak dolapları ve ahşap doğrama sanayi alanında Demirbağ zevkini sunan firma kurulduğu yıldan bugüne kadar malzeme seçim aşamasından, üretim aşamasına, sunum aşamasından satış sonrası destek hizmeti aşamasına kadar yüksek kalitede üretim parolasını ön palanda tutmuştur.

1998 yılında, halka daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Lefkoşa da, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Gönyeli Çemberi yanında inşa ettiği Merkez binası ile Demirbağ, fabrika ve showroom bölümlerini birbirinden ayırmıştır. KKTC de bir ilk olan 4 katlı Demirbağ Showroomda, firma kendi ürettiği ürünlerin yanında Türkiye den ithal ettiği seçkin ürünleri de sergilemektedir. Pazarlanan ürünler salon takımları, yemek odaları, mutfak takımları, yatak odaları, oturma grupları, ofis grupları, banyo dolapları, sehpa, televizyon ünitesi ve mutfak dolaplarından kapı çeşitlerine ayrıca kişiye özel üretime kadar uzanmaktadır.

Demirbag Showroom da sizi güleryüzle karşılamaya hazır personelin yanında teknik ve tasarım konularında yardıma hazır İç Mimar bulacaksınız.

Showroom da sergilenen ürünlerin modelleri sürekli yenilenmektedir.

Demirbağ Möble Ltd. in amacı, sunduğu kaliteli ve kullanışlı ürünlerle, Kuzey Kıbrıs ta yaşayan tüm insanlara daha iyi, hoş ve güzel bir günlük yaşam sağlamaktır.

Adres Bilgileri

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Demirbağ Möble
Adres
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı No:11
Göçmenköy / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 223 4804
+90 (392) 223 4805

Fax
+90 (392) 223 5165
İletişim Formu.