Hakkımızda

TECRÜBE, GÜVEN, VE KALİTE BOTANİCA DA BİRARADA
Mobilya üretiminde elde ettiği 7 yılı aşkın tecrübe ile, yeni tasarımlara imza atan Botanica Furniture yaptığı özgün tasarımlar ve kaliteli işçilik ile mobilya sektöründe haklı yerini almıştır. Müşteri memnuniyetini esas alan şirket görüşü doğrultusunda müşterilerle her türlü ödeme kolaylığı sunan Botanica Furniture, satış sonrası verdiği destek ve hizmetler, müşterileri ile olan ilişkileri daha kalıcı kılmaktadır.

Botanica Furniture, üretimden pazarlamaya kadar olan süreçte toplam kalite yönetimi politikası uygulanmaktadır. Botanica Furniture isteğe göre özel imalat mobilyaları ve geniş ürün yelpazeleri ile sektöre gizmet vermeye devam etmektedir. Botanica Furniture Ahşap, Demir ve Döşeme atölyelerinde üretimini yaptığı mobilya çeşitlerini, Girne Çatalköy deki mağazasında satışını yapmaktadır. İmalatçı olmanın avantajlarını , müşterilerimize fiyat, kalite ve ürün çeşitliliği şeklinde yansıtmaktayız. Tüm ürünlerimiz ithal değil yerli imalatlarımızdır.

Türkiye nin en kaliteli kumaş üreticisi Rekor un kumaşlarını ürün döşemelerinde kullanmaktayız. Nano teknolojisiyle üretimi yapılmış özel kumaşlar, yanmaz, su geçirmez, kir tutmaz, zengin desen ve renk seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Botanica Furniture, ferforje ve bahçe mobilyaları, evinizin ölçülerine göre özel imalat, ekonomik fiyat, kaliteli hizmet ile Kuzey Kıbrıs mobilya sektöründe öncüdür.

Adres Bilgileri

View Botanica Furniture in a larger map
Adres
Botanica Home & Garden
100 Beşparmaklar Caddesi (Uğur Mumcu Bulvarı)
Çatalköy, Girne
Mersin 10
Turkey

Telefon
+90 (392) 824 5467
İletişim Formu.