Hakkımızda

ASICS 50 yıldan uzun bir süredir spor ayakkabısı ve kıyafetleri geliştirmektedir. Bu zaman süresinde, spor dünyasında devrim yaratan tasarım felsefelerinin lanse edilmesinde yenilikçi olmak bizim için asli önem taşımıştır. Japonya`nın Kobe şehrinde yer alan araştırma ve geliştirme merkezimizde kadın ve erkek atletlerle yakın işbirliğinde çalışmaktayız. Bilimsel yaklaşımımız sayesinde yüksek derecede yenilikçi bazı spor ürünü çözümleri yaratmış bulunmaktayız. Mesela çekirdek nitelikte GEL tamponlama sistemimiz ve devrim yaratıcı nitelikteki Etki Yönlendirme Sistemimiz (Impact Guidance System (I.G.S.) ve Biyomorfik bazı en rahat ve performans arttırıcı spor ayakkabıları ve kıyafetlerin hem atletler ve hem de aktif tüketiciler için geliştirilmesinde yardımcı olmuştur.

Felsefemiz
Söz konusu bu yenilikçi yaklaşım bilimsel araştırma ve atletler ile işbirliği yapma üzerine dayanmakta olup anahtar nitelikteki amacımız için merkezi önem taşımaktadır.

Yenilikçi spor ürünleri çözümlerinin ve teknolojilerinin atletlerin ve aktif tüketicilerin hedeflerini elde etmelerine yardımcı olmak üzere üretilmesi.
Şirketimizin ismi bir Latince ifade için akronim teşkil etmektedir; “Anima Sana In Corpore Sano”, söz konusu ifade “Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur” anlamına gelmekte olup şirketimizin kaderini şekillendirmiştir. Bu ifade istikrarımızın, yeniliklerimizin, kaliteye ve orijinalliğe olan bağlılığımızın bir yansımasıdır.

Adres Bilgileri

View Asics in a larger map
Adres
Mirage Restaurant Yanı
Yenikent / Lefkoşa

Telefon
+90 (392) 223 4139

Fax
+90 (392) 223 4085
İletişim Formu.